Beschrijving
Ventilator Temperatuurregeling Pwm Speed Controller Module Alarm Buzzer Sensor
12V PC CPU 4 Wire Fan Temperature Control PWM Speed Control Module met Alarm + Buzzer & Sensor
Features
Ondersteun alles binnen 12V 4A ventilatoren, synchrone gelijkrichteruitgang, hoge efficiëntie
Zelfs als een groot stroomwerk geen extra koellichaam vereist
Een veelvoud aan ventilatoren kan parallel worden gebruikt (totale stroom is niet groter dan 5A), ondersteunt automatische temperatuurregeling en manumotive snelheidsregeling, temperatuurregelsnelheid met vier temperatuurzones voor installatie, eenvoudig toe te passen in een verscheidenheid aan toepassingen
Het kan worden geopend met een driedraads ventilatorbewakingsfunctie (stall warning).
1.channel: temperatuurregeling
2.channel: handmatige bediening
3.High-Temp Alarm
4.Automatic temperatuurregelaar snelheid
Specificaties
werkspanning: DC12V
Circuit laadvermogen: maximale stroom per uitgang 4A, de busstroomt tot 9A
Output Range: Het eerste kanaal 20% -100, of 40% -100 (TFL = ON)
Het tweede kanaal en het derde kanaal 10% -100
(Opmerking: Boven bereik alleen voor PWM-bereik, het werkelijke regeleffect zal variëren afhankelijk van de ventilator.)
temperatuursondeparameters: 50K B = 3950
Thermostat temperatuurzonefout: fout afhankelijk van de temperatuursonde, over het algemeen 3-5%
Stall alarm minimumsnelheid: 700-800 rpm
Functionele instellingsschakelaar Beschrijving:
TFL (nr. 1): De laagste temperatuurkanaal PWM-instelling, wanneer DE AAN-toestand FAN1 PWM minimaal 40% is, wanneer UIT de minimale PWM van FAN1 20% is.
TP1 TP2 (nr. 2,3): Temperatuurkanaalregeling temperatuurzones worden als volgt geïnterpreteerd (moeten worden gebruikt met de temperatuursonde):
TP1 TP2 Versnellende temperatuur Temperatuur op volle snelheid
OFF OFF 35 45
ON OFF 40 55<br
OFF OP 50 70
ON OP 60 90 90
Wanneer de temperatuur lager is dan de versnelde temperatuur, vervolgens uitvoeren bij de minimale rotatiesnelheid; wanneer het de volledige temperatuur overschrijdt, voer dan altijd op volle snelheid uit.
BF1 BF2 (nr. 4,5): correspondeert fan1 FAN2 stall alarmfunctieschakelaar, wanneer de overeenkomstige open kanaalventilator uitvalt, zal de controller alarmeren met geluid en licht (werkt met zoemen), alarm zal automatisch worden geëlimineerd wanneer de ventilator wordt gedraaid herstel . Als BF1 en BF2 beide open zijn (AAN), de FAN1, FAN2 een of beide stops hebben, zal de controller alarmeren
Package inbegrepen
1x WS16 DC 12V 4A PWM PC CPU Ventilator temperatuurregelaar Thermostaat Snelheidsregelaar Schakelaar
1x Temperatuursonde<br> <br>1x Buzzle
-
Fruugo-ID:
80046492-165799146
-
EAN:
8457000578961