Handheld metaaldetector pinpointer

€ 64,00
GRATIS verzending

Handheld metaaldetector pinpointer

Handheld metaaldetector pinpointer

Adviesprijs: € 74,00
Prijs: € 64,00
Je bespaart: € 10,00 (13%)
Verkocht door:
€ 64,00
GRATIS verzending

Op voorraad

We accepteren de volgende betalingsmethoden

Beschrijving

Handheld metaaldetector pinpointer. Kenmerken: De GP is een draagbare metaaldetector ontworpen om nauwkeurig, lokaliseren metalen (ferro en non-ferro) objecten, tijdens Treasure Recovery.The GP is bedoeld voor gebruik in combinatie met een grondzoek metaaldetector om te helpen bij het herstel van metalen doelen. De huisarts heeft zowel hoorbare als trillende alarmen om de aanwezigheid van metalen voorwerpen aan te geven. De alarmen nemen in intensiteit toe naarmate de GP dichter bij het metalen doel wordt gebracht. Met een pinpointing tip plus een schraapmes met side-scan mogelijkheid, is de GP zeer effectief in het gemakkelijk detecteren van zelfs de kleinste metalen objecten. Een LED-zaklamp helpt bij donkere en lage lichtomstandigheden. GP is anders dan alle andere pinpointers op de markt. Met behulp van het circuit in de GP-behuizing. De GP heeft een uitstekende proportionele respons, selecteerbare pieper en / of vibrator, robuuster LED-licht, lanyard-lussen, langere batterijwerking en een weerbestendige behuizing met dieptemarkeringen maken de GP de meest complete pointer op de markt. specificaties: doe-het-zelf benodigdheden: metaalbewerking stroomtype: batterijgevoed modelnummer: metaaldetector met lcd>scherm of niet: no weerbestendig: ja detectiehoek: 360 graden batterij: 9V Feature1: Metaaldetector Feature2: Metaaldetectors voor volwassenen Feature3: Metaaldetector Pinpointer Feature4: Metaaldetector Goud en Zilver<><br> Feature5: Lichtgewicht metaaldetectors temperatuurbereik: 5 ° tot 158 ° F (-15 ° tot + 70 ° C) zoekmodi: alle metalen non-motion doelindicatie: pieper, tril (selecteerbaar) doelrespons proportioneel behuizing: weerbestendig batterijen: (1) 9V, Alkaline of beter (niet inbegrepen) levensduur van de batterij: 20 uur paklijst: 1 X GP handbediende metaaldetector (1 muntcadeau) 1 x gebruikershandleiding 1 x armband wordt geleverd met een Geweven riem holster en in retail box voor u . Wij zijn een internationale verkoper, uw bestelling wordt verzonden vanuit het buitenland, dus houd rekening met de nodige tijd van minimaal 14 werkdagen voor levering op dit moment, afhankelijk van waar u naartoe verzendt, vanwege aanhoudende vertragingen in postbezorging wereldwijd.
  • Fruugo-ID: 56857538-115780567
  • EAN: 3503940999283

Levering & retouren

Verzonden binnen5 dagen

  • STANDARD: GRATIS - Levering tussen ma 13 oktober 2025–wo 15 oktober 2025 - GRATIS

Verzending vanaf Zwitserland.

We doen ons best om ervoor te zorgen dat de producten die u bestelt volledig en volgens uw specificaties bij u worden afgeleverd. Mocht u echter een onvolledige bestelling ontvangen of andere artikelen dan degene die u heeft besteld, of als er een andere reden is waarom u niet tevreden bent met de bestelling, dan kunt u de bestelling retourneren, of welk product dan ook die bij de bestelling was inbegrepen, en ontvangt u een volledige terugbetaling voor de artikelen. Bekijk het volledige retourbeleid

Productconformiteitsdetails

Raadpleeg de onderstaande nalevingsinformatie die specifiek is voor dit product.

De volgende informatie wordt verstrekt door de onafhankelijke externe detailhandelaar die dit product verkoopt.

Fabrikant:
Hieronder treft u de contactgegevens van de fabrikant van het betreffende product dat op Fruugo wordt verkocht.

  • Tribal Sensation Ltd
  • Tribal Sensation Ltd
  • Industriestrasse 3
  • Buerglen
  • CH
  • 8575
  • admin@tribalsensation.com
  • 4.42071E+11
  • http://www.tribalsensation.com

Verantwoordelijke persoon in de EU:
De volgende informatie bevat de contactgegevens van de verantwoordelijke persoon in de EU. De verantwoordelijke persoon is de aangewezen marktdeelnemer in de EU, die verantwoordelijk is voor de nalevingsvereisten met betrekking tot het product dat in de Europese Unie verkocht wordt.

  • Tribal Sensation Ltd
  • Tribal Sensation Ltd
  • Calle Santisima Trinidad 30
  • Planta 2, Puerta 5
  • Madrid
  • ES
  • 28010
  • admin@tribalsensation.com
  • 4.42071E+11
  • http://www.tribalsensation.com