ZENGO Uv Zaklamp 2 Stuks 9 Led Blacklight Detector Handheld Zaklamp Draagbaar Zwart

€ 24,95
GRATIS verzending

ZENGO Uv Zaklamp 2 Stuks 9 Led Blacklight Detector Handheld Zaklamp Draagbaar Zwart

Verkocht door:

ZENGO Uv Zaklamp 2 Stuks 9 Led Blacklight Detector Handheld Zaklamp Draagbaar Zwart

Adviesprijs: € 49,95
Prijs: € 24,95
Je bespaart: € 25,00 (50%)
Verkocht door:
€ 24,95
GRATIS verzending

Op voorraad

We accepteren de volgende betalingsmethoden

Beschrijving

Crday Stevig en Lange Tijd Dienst: onze zwarte licht zaklampen zijn gemaakt van kwaliteit aluminiumlegering, solide en goed geconstrueerd, kras- en vervagend, stevig genoeg om een lange tijd van toepassingen te ondersteunen, en deze LED-lampen gebruiken 9 LED-lampen gevoed door 3 AAA-batterijen (niet inbegrepen), en gemakkelijk om de batterij te vervangen wanneer ze zonder stroom komen te zitten. Crday betrouwbaar en nuttig: deze zwarte lampen op batterijen kunnen u helpen bij het vinden van fluorescerende bleekmiddelen in uw kleding, waardoor uw veiligheid wordt gegarandeerd, bovendien kunnen ze voedselvlekken en urinevlekken van huisdieren op tapijten detecteren, ook geschikt voor het controleren van hotelkamers, antiek of gaslekken. Ideaal voor buitenactiviteiten: deze UV LED-zaklampen zijn essentiële hulpmiddelen voor sommige buitenevenementen, zoals wandelen, bergbeklimmen, kamperen, jagen, picknicken en andere buitenactiviteiten, onze zaklampen kunnen u licht geven en u beschermen tegen de gevaarlijke wezens. Crday Compact en draagbaar: elke blacklight-zaklamp meet ca. 3,3 x 0,9 inch, licht van gewicht en compact van formaat, handig om in uw zakken, rugzakken, handtassen, enz. te stoppen, zodat u hem altijd en overal kunt gebruiken, en wordt ook geleverd met een polsband voor gemakkelijke draagbaarheid. Crday-pakket bevat: het pakket bevat 2 stuks draagbare UV-lampen met 9 LED-helderheid, en onze UV-zaklampen zijn ontworpen met 2 kleuren, zwart en blauw, verschillende kleuren zijn gemakkelijk te onderscheiden en voldoende hoeveelheid om aan uw dagelijkse behoeften te voldoen, u kunt ook delen met uw vrienden.
  • Fruugo-ID: 392765257-840105794
  • EAN: 9458510828101

Productveiligheidsinformatie

Raadpleeg de onderstaande productveiligheidsinformatie die specifiek is voor dit product

De volgende informatie wordt verstrekt door de onafhankelijke externe detailhandelaar die dit product verkoopt.

Productveiligheidslabels

CE Mark
Veiligheidswaarschuwingen: Controleer het product voor gebruik om er zeker van te zijn dat het niet beschadigd is.
Ingrediënten: Gemengde materialen 99%

Levering & retouren

Wordt binnen 24 uur verzonden

  • STANDARD: GRATIS - Levering tussen wo 08 oktober 2025–di 14 oktober 2025 - GRATIS

Verzending vanaf China.

We doen ons best om ervoor te zorgen dat de producten die u bestelt volledig en volgens uw specificaties bij u worden afgeleverd. Mocht u echter een onvolledige bestelling ontvangen of andere artikelen dan degene die u heeft besteld, of als er een andere reden is waarom u niet tevreden bent met de bestelling, dan kunt u de bestelling retourneren, of welk product dan ook die bij de bestelling was inbegrepen, en ontvangt u een volledige terugbetaling voor de artikelen. Bekijk het volledige retourbeleid

Productconformiteitsdetails

Raadpleeg de onderstaande nalevingsinformatie die specifiek is voor dit product.

De volgende informatie wordt verstrekt door de onafhankelijke externe detailhandelaar die dit product verkoopt.

Fabrikant:
Hieronder treft u de contactgegevens van de fabrikant van het betreffende product dat op Fruugo wordt verkocht.

  • Nantong Jukelai E-commerce Co., Ltd.
  • Nantong Jukelai E-commerce Co., Ltd.
  • Room 203, Building 6, Jinfei Da Mingjun, No. 515, Gongnong Road, Chongchuan District, Nantong City
  • Nantong
  • CN
  • 226000
  • ZenithA0611@126.com
  • 18211437510

Verantwoordelijke persoon in de EU:
De volgende informatie bevat de contactgegevens van de verantwoordelijke persoon in de EU. De verantwoordelijke persoon is de aangewezen marktdeelnemer in de EU, die verantwoordelijk is voor de nalevingsvereisten met betrekking tot het product dat in de Europese Unie verkocht wordt.

  • Jorge Wilson
  • GAVIMOSA CONSULTORIA, SOCIEDAD LIMITADA
  • Paseo de la Castellana, 91,4,1,28046 Madrid, spain
  • Madrid
  • spain
  • 28046
  • compliance.gavimosa@outlook.com
  • 34688185858