Verbeterde toegangscontrolemodule met ingebouwd toegangssysteem en intercomfunctionaliteit

€ 22,95
GRATIS verzending

Verbeterde toegangscontrolemodule met ingebouwd toegangssysteem en intercomfunctionaliteit

  • Merk: Unbranded
Verkocht door:

Verbeterde toegangscontrolemodule met ingebouwd toegangssysteem en intercomfunctionaliteit

  • Merk: Unbranded
Adviesprijs: € 42,95
Prijs: € 22,95
Je bespaart: € 20,00 (46%)
Verkocht door:
€ 22,95
GRATIS verzending

Op voorraad

We accepteren de volgende betalingsmethoden

Beschrijving

1. Werkspanning: DC12V 2. Werkstroom: Minder dan 100 mA 3. Gebruikerscapaciteit: 15.000 4. Zwaar volume: 80 g 5. Omgevingstemperatuur: -20 tot 60 °C Leesafstand kaart: 1-10 cm Stel de kaart in: Stap 1: Schakel de kaart uit, sluit jumperkap 2 en 3 aan, drie nachten nadat het groene lampje knippert, en sluit hem weer aan op het elektriciteitsnet. Stap 2: Borstel twee lege kaarten achter elkaar (de eerste om de kaart te vergroten, de tweede om de kaart te verwijderen), waarbij het rode lampje knippert en continu kortsluit. Stap 3: Schakel de kaart uit, sluit jumperkap 1 en 2 weer aan en sluit hem ten slotte weer aan op het elektriciteitsnet om de kaart te vergroten. Gebruikers toevoegen of verwijderen: Gebruiker toevoegen: in de stand-bymodus, veeg "kaart toevoegen" aan de rechterkant, veeg vervolgens "kaart toevoegen" aan de rechterkant om af te sluiten. Gebruikers verwijderen: in de stand-bymodus, veeg "kaart verwijderen" aan de rechterkant, veeg vervolgens "kaart verwijderen" aan de rechterkant, veeg vervolgens "kaart verwijderen" aan de rechterkant om af te sluiten. Alle gebruikers verwijderen: in de stand-bymodus, veeg "kaart verwijderen" aan de rechterkant, veeg "kaart toevoegen" aan de rechterkant, veeg vervolgens "kaart verwijderen" aan de rechterkant om af te sluiten. Vanwege verschillende productbatches kan het uiterlijk afwijken, maar dit heeft geen invloed op het gebruik. Type: 125 kHz RFID-versie / 13,56 MHz IC-versie Kleur: zoals afgebeeld Materiaal: PC + metaal Inhoud verpakking: 1* Toegangscontrolemodulekit Alleen de bovenstaande inhoud van de verpakking, andere producten zijn niet inbegrepen. Let op: Lichtreflectie en verschillende beeldschermen kunnen ervoor zorgen dat de kleur van het artikel op de afbeelding enigszins afwijkt van de werkelijkheid. De toegestane meetfout is +/- 1-3 cm.
  • Fruugo-ID: 405237801-859662624
  • EAN: 8050988771968

Levering & retouren

Verzonden binnen2 dagen

  • STANDARD: GRATIS - Levering tussen ma 20 oktober 2025–ma 27 oktober 2025 - GRATIS

Verzending vanaf China.

We doen ons best om ervoor te zorgen dat de producten die u bestelt volledig en volgens uw specificaties bij u worden afgeleverd. Mocht u echter een onvolledige bestelling ontvangen of andere artikelen dan degene die u heeft besteld, of als er een andere reden is waarom u niet tevreden bent met de bestelling, dan kunt u de bestelling retourneren, of welk product dan ook die bij de bestelling was inbegrepen, en ontvangt u een volledige terugbetaling voor de artikelen. Bekijk het volledige retourbeleid

Productconformiteitsdetails

Raadpleeg de onderstaande nalevingsinformatie die specifiek is voor dit product.

De volgende informatie wordt verstrekt door de onafhankelijke externe detailhandelaar die dit product verkoopt.

Fabrikant:
Hieronder treft u de contactgegevens van de fabrikant van het betreffende product dat op Fruugo wordt verkocht.

  • Velvet Hive
  • Dongguan Zuiyu Electronic Technology Co., Ltd.
  • Room 401, No. 19, Dongxiang, Yanggonglang, Qiaotou Town, Dongguan City, Guangdong Province
  • Dongguan
  • CN
  • 523520
  • simona14@163.com
  • 17512067209

Verantwoordelijke persoon in de EU:
De volgende informatie bevat de contactgegevens van de verantwoordelijke persoon in de EU. De verantwoordelijke persoon is de aangewezen marktdeelnemer in de EU, die verantwoordelijk is voor de nalevingsvereisten met betrekking tot het product dat in de Europese Unie verkocht wordt.

  • Jean Luc
  • In Memoria Futuri SAS
  • 3 RUE DU PAS DE LA MULE 75004 PARIS
  • Paris
  • FR
  • 75004
  • infoapexchen@gmail.com
  • 33 745713901