Regendruppel water geven timer, tuin water geven timer met 3 irrigatieprogramma's, automatische bewatering, lcd-display

€ 64,00
+ € 4,49 Verzending

Regendruppel water geven timer, tuin water geven timer met 3 irrigatieprogramma's, automatische bewatering, lcd-display

  • Merk: Unbranded
Verkocht door:

Regendruppel water geven timer, tuin water geven timer met 3 irrigatieprogramma's, automatische bewatering, lcd-display

  • Merk: Unbranded
Adviesprijs: € 84,00
Prijs: € 64,00
Je bespaart: € 20,00 (23%)
Verkocht door:
€ 64,00
+ € 4,49 Verzending

Op voorraad

We accepteren de volgende betalingsmethoden

Beschrijving

[Verbeterd lekvrij ontwerp] De sproeiertimer maakt gebruik van een unieke zelfreinigende filterklep en een verbeterd waterinlaatfilter, dat bestand is tegen een waterdruk tot 8 bar, waardoor lekkage door een verstopte klep effectief wordt voorkomen. [Flexibele en programmeerbare bewatering] Onze slimme bewateringscomputer heeft 3 onafhankelijke irrigatieprogramma's, waarmee u dagelijks 3 bewateringsplannen kunt aanpassen en bewatering kunt plannen op bepaalde dagen van de week of om de paar dagen. U kunt ook lang op de OK-knop drukken om de handmatige bewateringsmodus in te schakelen, afhankelijk van uw verschillende bewateringsbehoeften. [Waterdichte en duurzame constructie] Deze watertimer is gemaakt van industriële ABS-materialen en hoogwaardige elektronische componenten, waardoor hij duurzaam, waterdicht, anti-ultraviolet en stofdicht is. Zeer geschikt voor langdurig gebruik buitenshuis. Intelligent sproeisysteem: Ingebouwde gepatenteerde besturingschip en lagedruk-magneetklep voor nauwkeurige bewatering en een lager stroomverbruik. Twee AA-alkalinebatterijen (niet inbegrepen) gaan meer dan een jaar mee. [Gemakkelijk af te lezen en te gebruiken] Uitgerust met een grote wijzerplaat en een 2,5-inch lcd-scherm, is de kraantimer eenvoudig in te stellen en het irrigatieplan te controleren. De 360 graden draaikoppeling maakt directe aansluiting op kranen van 1" of 3/4" mogelijk zonder gereedschap.
  • Fruugo-ID: 201799199-429313474
  • EAN: 6328775308942

Productveiligheidsinformatie

Raadpleeg de onderstaande productveiligheidsinformatie die specifiek is voor dit product

De volgende informatie wordt verstrekt door de onafhankelijke externe detailhandelaar die dit product verkoopt.

Productveiligheidslabels

CE Mark
Veiligheidswaarschuwingen: Het zorgvuldig lezen van de gebruiksaanwijzing is de eerste stap naar veilig gebruik.

Levering & retouren

Wordt binnen 24 uur verzonden

  • STANDARD: € 4,49 - Levering tussen wo 22 oktober 2025–do 30 oktober 2025

Verzending vanaf China.

We doen ons best om ervoor te zorgen dat de producten die u bestelt volledig en volgens uw specificaties bij u worden afgeleverd. Mocht u echter een onvolledige bestelling ontvangen of andere artikelen dan degene die u heeft besteld, of als er een andere reden is waarom u niet tevreden bent met de bestelling, dan kunt u de bestelling retourneren, of welk product dan ook die bij de bestelling was inbegrepen, en ontvangt u een volledige terugbetaling voor de artikelen. Bekijk het volledige retourbeleid

Productconformiteitsdetails

Raadpleeg de onderstaande nalevingsinformatie die specifiek is voor dit product.

De volgende informatie wordt verstrekt door de onafhankelijke externe detailhandelaar die dit product verkoopt.

Fabrikant:
Hieronder treft u de contactgegevens van de fabrikant van het betreffende product dat op Fruugo wordt verkocht.

  • Guang Zhou Cun Bei Mao Yi You Xian Gong Si
  • Guang Zhou Cun Bei Mao Yi You Xian Gong Si
  • NanShaQuNanShaJieNanShaSheQuNanWanYiJie177Hao
  • Guangzhoushi
  • China
  • 511455
  • Dumpanda486@126.com
  • https://www.fruugo.com

Verantwoordelijke persoon in de EU:
De volgende informatie bevat de contactgegevens van de verantwoordelijke persoon in de EU. De verantwoordelijke persoon is de aangewezen marktdeelnemer in de EU, die verantwoordelijk is voor de nalevingsvereisten met betrekking tot het product dat in de Europese Unie verkocht wordt.

  • GAVIMOSA?CONSULTORIA,?SOCIEDAD?LIMITADA
  • GAVIMOSA?CONSULTORIA,?SOCIEDAD?LIMITADA
  • CASTELLANA 9144
  • Madrid
  • Spain
  • 28046
  • compliance.gavimosa@outlook.com
  • https://www.fruugo.com