Programmer Testing Clip SOP SOIC 8 SOIC8 DIP8 DIP 8 SOP8 Pin IC Test Clamp----

€ 3,62
+ € 5,03 Verzending

Programmer Testing Clip SOP SOIC 8 SOIC8 DIP8 DIP 8 SOP8 Pin IC Test Clamp----

  • Merk: Unbranded

Programmer Testing Clip SOP SOIC 8 SOIC8 DIP8 DIP 8 SOP8 Pin IC Test Clamp----

  • Merk: Unbranded
Adviesprijs: € 9,61
Prijs: € 3,62
Je bespaart: € 5,99 (62%)
Verkocht door:
€ 3,62
+ € 5,03 Verzending

Op voorraad

We accepteren de volgende betalingsmethoden

Beschrijving

and high quality SOIC8 SOP8 Test Clip For EEPROM 24CXX / 25CXX / 93CXX in-circuit programming TEST CLIP: SOIC 8/ SOP8 Connector type: Test Clip Pin format: SOIC / SOP colour:black Material:plastic Quantity:1pcs Package includes: 1 x SOP8 Pin IC Test Clamp Note: Light and different displays may cause the color of the item in the picture a little different from the real thing. The measurement allowed error is +/- 1-3cm.
  • Fruugo-ID: 412804549-872724107
  • EAN: 6955055980026

Levering & retouren

Wordt binnen 24 uur verzonden

  • STANDARD: € 5,03 - Levering tussen vr 03 oktober 2025–di 14 oktober 2025

Verzending vanaf China.

We doen ons best om ervoor te zorgen dat de producten die u bestelt volledig en volgens uw specificaties bij u worden afgeleverd. Mocht u echter een onvolledige bestelling ontvangen of andere artikelen dan degene die u heeft besteld, of als er een andere reden is waarom u niet tevreden bent met de bestelling, dan kunt u de bestelling retourneren, of welk product dan ook die bij de bestelling was inbegrepen, en ontvangt u een volledige terugbetaling voor de artikelen. Bekijk het volledige retourbeleid

Productconformiteitsdetails

Raadpleeg de onderstaande nalevingsinformatie die specifiek is voor dit product.

De volgende informatie wordt verstrekt door de onafhankelijke externe detailhandelaar die dit product verkoopt.

Fabrikant:
Hieronder treft u de contactgegevens van de fabrikant van het betreffende product dat op Fruugo wordt verkocht.

  • Shenzhen Wuyuntianxia Technology Co., Ltd.
  • Shenzhen Wuyuntianxia Technology Co., Ltd.
  • Room 301, 3rd Floor, Building 3, Yuxiang Factory, Longcheng Industry & Trade, Dalang Street, Longhua District,
  • shenzhen
  • china
  • 518100
  • contact@evatmaster.com
  • 17700573203

Verantwoordelijke persoon in de EU:
De volgende informatie bevat de contactgegevens van de verantwoordelijke persoon in de EU. De verantwoordelijke persoon is de aangewezen marktdeelnemer in de EU, die verantwoordelijk is voor de nalevingsvereisten met betrekking tot het product dat in de Europese Unie verkocht wordt.

  • eVatmaster Consulting GmbH
  • eVatmaster Consulting GmbH
  • Bettinastr.30
  • Frankfurt am Main
  • Germany
  • 60325
  • contact@evatmaster.com
  • 4915217898179
  • https://www.evatmaster.eu/