Nuxe Men - Multi-Function After Shave Balm 50 ml (Scented woods)

€ 32,04
+ € 5,53 Verzending

Nuxe Men - Multi-Function After Shave Balm 50 ml (Scented woods)

Verkocht door:
(Premium Verkoper)

Nuxe Men - Multi-Function After Shave Balm 50 ml (Scented woods)

Prijs: € 32,04
Verkocht door:
(Premium Verkoper)
€ 32,04
+ € 5,53 Verzending

Nog maar 2 op voorraad

We accepteren de volgende betalingsmethoden

Beschrijving

Deze aftershave met extract van eik en haagbeuk verzacht irritatie veroorzaakt door het scheren. Hydrateert intensief gedurende 24 uur en vermindert zichtbaar tekenen van vermoeidheid en stress. Een aftershave met een mannelijke en houtachtige geur om elke dag te gebruiken als vochtinbrengende gezichtscrème. Het wordt aanbevolen om 's ochtends na het scheren en / of' s avonds aftershave aan te brengen. Gebruik aftershavegel voor een beter huidwelzijn. Het kan ook als dagelijkse behandeling over het hele gezicht worden gebruikt.
  • Fruugo-ID: 54518690-110594337
  • EAN: 3264680003592

Productveiligheidsinformatie

Raadpleeg de onderstaande productveiligheidsinformatie die specifiek is voor dit product

De volgende informatie wordt verstrekt door de onafhankelijke externe detailhandelaar die dit product verkoopt.

Productveiligheidslabels

CE Mark
Veiligheidswaarschuwingen: Deze aftershave met eiken- en haagbeukextracten verzacht irritatie veroorzaakt door het scheren. Hydrateert 24 uur lang intens en vermindert zichtbaar de tekenen van vermoeidheid en stress. Een aftershave met een mannelijke en houtachtige geur om elke dag te gebruiken als hydraterende gezichtscrème.
Ingrediënten: Quercus Robur schors extract, paardenkastanje zaad extract, Gymnema Sylvestre blad extract, gehydrolyseerd Adansonia Digitata extract, laurieryllauraat, Macadamia integrifolia zaadolie, ammoniumlactaat, natriumhydroxide, Polysorbaat 60, alcohol, parfum, cafeïne, water, carbomeer, natriumbenzoaat, glycerine, Fenoxyethanol, zinkgluconaat, gluconolacton, Ammoniumglycyrrhizaat, hydroxyethylureum, Adansonia digitata zaadolie, calciumgluconaat, isodecylneopentanoaat, ribose, sorbitaanisostearaat, Arachidyl Glucoside, Arhenidyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Propyleen Alcohol, Pentyleenglycol, Mannitol, Tetranatriumglutamaatdiacetaat, Hydroxyethylacrylaat Natrium Acryloyldimethyl Tauraat Copolymeer, Acrylaten C1030 alkyl acrylaat crosspolymeer.

Levering & retouren

Wordt binnen 24 uur verzonden

  • EXPRESS: € 5,53 - Levering tussen do 02 oktober 2025–vr 03 oktober 2025

Verzending vanaf Spanje.

We doen ons best om ervoor te zorgen dat de producten die u bestelt volledig en volgens uw specificaties bij u worden afgeleverd. Mocht u echter een onvolledige bestelling ontvangen of andere artikelen dan degene die u heeft besteld, of als er een andere reden is waarom u niet tevreden bent met de bestelling, dan kunt u de bestelling retourneren, of welk product dan ook die bij de bestelling was inbegrepen, en ontvangt u een volledige terugbetaling voor de artikelen. Bekijk het volledige retourbeleid

Productconformiteitsdetails

Raadpleeg de onderstaande nalevingsinformatie die specifiek is voor dit product.

De volgende informatie wordt verstrekt door de onafhankelijke externe detailhandelaar die dit product verkoopt.

Fabrikant:
Hieronder treft u de contactgegevens van de fabrikant van het betreffende product dat op Fruugo wordt verkocht.

  • Nuxe
  • LABORATOIRE NUXE ESPAÑA SLU
  • Paseo de Gracia
  • BARCELONA
  • ES
  • 8008
  • pginer@nuxe.com
  • 931691464

Verantwoordelijke persoon in de EU:
De volgende informatie bevat de contactgegevens van de verantwoordelijke persoon in de EU. De verantwoordelijke persoon is de aangewezen marktdeelnemer in de EU, die verantwoordelijk is voor de nalevingsvereisten met betrekking tot het product dat in de Europese Unie verkocht wordt.

  • Idoia ROGER
  • LABORATOIRE NUXE ESPAÑA SLU
  • Paseo de Gracia
  • BARCELONA
  • ES
  • 8008
  • iroger@nuxe.com
  • 931691464