Multi-fruit popsicle 400 ml

€ 4,73
+ € 5,53 Verzending

Multi-fruit popsicle 400 ml

Prijs: € 4,73
Verkocht door:
(Premium Verkoper)
€ 4,73
+ € 5,53 Verzending

Op dit moment niet beschikbaar

We weten niet wanneer en of dit artikel weer op voorraad zal zijn.

We accepteren de volgende betalingsmethoden

Beschrijving

Bio-ijs - multifruit ijslolly van La Finestra Sul Cielo is bereid voor ijslollys met de smaken van: meloen en mango; perzik, mango en passievrucht; bloedsinaasappel, kersen en granaatappel; groene appel en citroen. Origineel recept voor een zomer met meerdere vruchten. Kant-en-klare biologische gepasteuriseerde vloeibare bereiding voor ijslollys met diverse smaken. Het wordt aanbevolen om de bak minimaal 3 uur in de vriezer te leggen.
  • Fruugo-ID: 53316978-107403363
  • EAN: 8017977023187

Levering & retouren

Verzonden binnen-1 dagen

  • EXPRESS: € 5,53 - Levering tussen vr 10 oktober 2025–ma 13 oktober 2025

Verzending vanaf Spanje.

We doen ons best om ervoor te zorgen dat de producten die u bestelt volledig en volgens uw specificaties bij u worden afgeleverd. Mocht u echter een onvolledige bestelling ontvangen of andere artikelen dan degene die u heeft besteld, of als er een andere reden is waarom u niet tevreden bent met de bestelling, dan kunt u de bestelling retourneren, of welk product dan ook die bij de bestelling was inbegrepen, en ontvangt u een volledige terugbetaling voor de artikelen. Bekijk het volledige retourbeleid

Productconformiteitsdetails

Raadpleeg de onderstaande nalevingsinformatie die specifiek is voor dit product.

De volgende informatie wordt verstrekt door de onafhankelijke externe detailhandelaar die dit product verkoopt.

Fabrikant:
Hieronder treft u de contactgegevens van de fabrikant van het betreffende product dat op Fruugo wordt verkocht.

  • La Finestra sul Cielo
  • NATURALEADER IMPORT EXPORT, SL
  • CALLE RAMON Y CAJAL
  • Todelo
  • ES
  • 13001
  • vmirasierra@naturlider.com
  • 915171822

Verantwoordelijke persoon in de EU:
De volgende informatie bevat de contactgegevens van de verantwoordelijke persoon in de EU. De verantwoordelijke persoon is de aangewezen marktdeelnemer in de EU, die verantwoordelijk is voor de nalevingsvereisten met betrekking tot het product dat in de Europese Unie verkocht wordt.

  • Virginia Gómez Bravo
  • NATURALEADER IMPORT EXPORT, SL
  • CALLE RAMON Y CAJAL
  • Todelo
  • ES
  • 13001
  • vgomez@naturlider.com
  • 915171822