Eye Contour - Active Lifting Repairman 15 ml

€ 25,63
+ € 5,53 Verzending

Eye Contour - Active Lifting Repairman 15 ml

Verkocht door:
(Premium Verkoper)

Eye Contour - Active Lifting Repairman 15 ml

€ 25,63

Op dit moment niet beschikbaar
+ € 5,53 Verzending
Verkocht door:
(Premium Verkoper)

€ 25,63

Op dit moment niet beschikbaar
+ € 5,53 Verzending

We accepteren de volgende betalingsmethoden

Beschrijving

Oog- en lipcontour die de microcirculatie verbetert, de dikte vergroot, helderheid geeft en de natuurlijke beschermende barrière van de huid versterkt, waardoor rimpels zichtbaar worden verminderd en donkere kringen worden verminderd. De huid wordt gladder, steviger en jonger dankzij de liftende werking en de rimpelherstellende werking. Bevat oligosacchariden (cichorium intybus) en polysacchariden (poria cocos) van plantaardige oorsprong. Deze innovatieve oogcontour, geïndiceerd voor de rijpere huid, valt op door zijn belangrijke eigenschappen: Het heeft een onmiddellijk en middellang spannend effect. Het heeft een anti-rimpelactiviteit. Brengt helderheid aan de huid. Het wordt aanbevolen om een kleine hoeveelheid over de lip en de boven- en ondercontour van het oog te verdelen met lichte aanraking. Zowel 's ochtends als' s avonds aanbrengen. Biologische ingrediënten Gecertificeerd BIO ACENE
  • Fruugo-ID: 51482612-103623129
  • EAN: 8437014414202

Productveiligheidsinformatie

Raadpleeg de onderstaande productveiligheidsinformatie die specifiek is voor dit product

De volgende informatie wordt verstrekt door de onafhankelijke externe detailhandelaar die dit product verkoopt.

Productveiligheidslabels

CE Mark
Veiligheidswaarschuwingen: De huid wordt gladder, steviger en jonger dankzij de liftende werking en de rimpelherstellende werking. Bevat oligosacchariden (cichorium intybus) en polysacchariden (poria cocos) van plantaardige oorsprong. Deze innovatieve oogcontour, geïndiceerd voor de rijpere huid, onderscheidt zich door zijn belangrijke eigenschappen: het heeft een onmiddellijk en middellang spannend effect. Het heeft een anti-rimpel werking. Geeft helderheid aan de huid.
Ingrediënten: Aloë Barbadensis Bladsap*, Citrus Aurantium Amara Bloemenwater*, Olea Europaea Fruitolie*, Glycerine*, Aqua, Theobroma Cacaoboter*, Cetearyl Olivaat, Sorbitan Olivaat, Persea Gratissima Olie*, Cichorium Intybus (Cichorei) Wortel Oligosachariden, Triticum Vulgare Kiemolie*, Ricinus Communis Olie*, Magnifera Indica Fruit Extract*, Poria Cocos Polysaccharide, Benzylalcohol, Kaliumsorbaat, Cetyl Palmitaat, Natriumbenzoaat, Caesalpinia Spinosa Gum, Sorbitaan Palmitaat, Xanthaangom, Glycine Soja Olie, Gluconolacton, Tocoferol, Beta Sitosterol, Squaleen, Ascorbinezuur, Linalool **. (*) Gecertificeerde biologische ingrediënten. (**) Allergenen uit natuurlijke grondstoffen.

Levering & retouren

Verzonden binnen-1 dagen

  • EXPRESS: € 5,53 - Levering tussen wo 26 november 2025–do 27 november 2025

Verzending vanaf Spanje.

We doen ons best om ervoor te zorgen dat de producten die u bestelt volledig en volgens uw specificaties bij u worden afgeleverd. Mocht u echter een onvolledige bestelling ontvangen of andere artikelen dan degene die u heeft besteld, of als er een andere reden is waarom u niet tevreden bent met de bestelling, dan kunt u de bestelling retourneren, of welk product dan ook die bij de bestelling was inbegrepen, en ontvangt u een volledige terugbetaling voor de artikelen. Bekijk het volledige retourbeleid

Productconformiteitsdetails

Raadpleeg de onderstaande nalevingsinformatie die specifiek is voor dit product.

De volgende informatie wordt verstrekt door de onafhankelijke externe detailhandelaar die dit product verkoopt.

Fabrikant:
Hieronder treft u de contactgegevens van de fabrikant van het betreffende product dat op Fruugo wordt verkocht.

  • Laiol Biocosmetics
  • NATURALEADER IMPORT EXPORT, SL
  • CALLE RAMON Y CAJAL
  • Todelo
  • ES
  • 13001
  • vmirasierra@naturlider.com
  • 915171822

Verantwoordelijke persoon in de EU:
De volgende informatie bevat de contactgegevens van de verantwoordelijke persoon in de EU. De verantwoordelijke persoon is de aangewezen marktdeelnemer in de EU, die verantwoordelijk is voor de nalevingsvereisten met betrekking tot het product dat in de Europese Unie verkocht wordt.

  • Virginia Gómez Bravo
  • NATURALEADER IMPORT EXPORT, SL
  • CALLE RAMON Y CAJAL
  • Todelo
  • ES
  • 13001
  • vgomez@naturlider.com
  • 915171822