Elektrische Scooter Display Trigger LED Accelerator Throttle & NFC Card voor VSETT 8 8+ 9 9+ voor ZERO 8

€ 23,95
+ € 9,99 Verzending

Elektrische Scooter Display Trigger LED Accelerator Throttle & NFC Card voor VSETT 8 8+ 9 9+ voor ZERO 8

  • Merk: Unbranded
Verkocht door:

Elektrische Scooter Display Trigger LED Accelerator Throttle & NFC Card voor VSETT 8 8+ 9 9+ voor ZERO 8

  • Merk: Unbranded
Adviesprijs: € 27,95
Prijs: € 23,95
Je bespaart: € 4,00 (14%)
Verkocht door:
€ 23,95
+ € 9,99 Verzending

Op voorraad

We accepteren de volgende betalingsmethoden

Beschrijving

Dit is de gashendel en NFC-kaart, hij past op elektrische scooters uit de VSETT-serie, waaronder VSETT 8/8+/9/9+/10+/11+ (60V-model), en hij past op scooters uit de ZERO-serie, waaronder ZERO 8/9/10/8X/10X/Z8PRO, GRACE 8/9/10, SPEEDUAL/MINI, maar hij past niet op ZERO 11X/SPEEDUAL PLUS. Ondersteuning van spanningsniveau: 24V / 36V / 48V / 52V / 60V, dus ik moet je weer opmerken: het past niet voor ZERO 11X / SPEEDUAL PLUS. De stekker is een 6-pins model. We bieden geen installatietools en we bieden geen referentie-/instructies-/handleiding, dus installeer deze zorgvuldig. Installatie & aanpassing van dit item vereist hoge hands-on vaardigheid en elektrische kennis, vraag alstublieft naar een professional als u dergelijke vaardigheden niet heeft. Zorg ervoor dat alle schroeven zijn vastgedraaid voordat u gaat rijden. Kleur:zwart Materiaal: kunststof Inhoud van de verpakking: 1 x gashendel 2 x NFC-kaart Alleen de bovenstaande inhoud van de verpakking, andere producten zijn niet inbegrepen. Opmerking: Lichtreflectie en verschillende displays kunnen ervoor zorgen dat de kleur van het item op de foto iets afwijkt van het echte werk. De toegestane meetfout is +/- 1-3 cm.
  • Fruugo-ID: 419378984-883827324

Productveiligheidsinformatie

Raadpleeg de onderstaande productveiligheidsinformatie die specifiek is voor dit product

De volgende informatie wordt verstrekt door de onafhankelijke externe detailhandelaar die dit product verkoopt.

Productveiligheidslabels

CE Mark
Veiligheidswaarschuwingen: Niet geschikt voor kinderen jonger dan 36 maanden
Ingrediënten: Octinoxaat 6,7%, titaandioxide 1,6%, butyleenglycol, polymethylsilsesquioxaan

Levering & retouren

Verzonden binnen3 dagen

  • STANDARD: € 9,99 - Levering tussen di 14 oktober 2025–vr 17 oktober 2025

Verzending vanaf China.

We doen ons best om ervoor te zorgen dat de producten die u bestelt volledig en volgens uw specificaties bij u worden afgeleverd. Mocht u echter een onvolledige bestelling ontvangen of andere artikelen dan degene die u heeft besteld, of als er een andere reden is waarom u niet tevreden bent met de bestelling, dan kunt u de bestelling retourneren, of welk product dan ook die bij de bestelling was inbegrepen, en ontvangt u een volledige terugbetaling voor de artikelen. Bekijk het volledige retourbeleid

Productconformiteitsdetails

Raadpleeg de onderstaande nalevingsinformatie die specifiek is voor dit product.

De volgende informatie wordt verstrekt door de onafhankelijke externe detailhandelaar die dit product verkoopt.

Fabrikant:
Hieronder treft u de contactgegevens van de fabrikant van het betreffende product dat op Fruugo wordt verkocht.

  • Zodight Trade
  • WuHanWangBeiDianZiShangWuYouXianGongSi
  • Room 11, 21st Floor, Unit 1, Building D, Wuhan Living Room Small Exhibition Center
  • No. 8 Hongtu Road, Dongxihu District
  • Wuhan
  • CN
  • 430000
  • gaopengshun1047@outlook.com
  • 13411019522
  • https://www.fruugo.co.uk/zodight-trade/m-23941

Verantwoordelijke persoon in de EU:
De volgende informatie bevat de contactgegevens van de verantwoordelijke persoon in de EU. De verantwoordelijke persoon is de aangewezen marktdeelnemer in de EU, die verantwoordelijk is voor de nalevingsvereisten met betrekking tot het product dat in de Europese Unie verkocht wordt.

  • MJCM SARL
  • MJCM SARL
  • 78 avenue des Champs Elysees Bureau 326
  • Paris
  • FR
  • 75008
  • mjcm190928@gmail.com
  • 0033 767213611