€ 46,39
+ € 5,53 Verzending

Coffret happy 4 units

Verkocht door:
(Premium Verkoper)

Coffret happy 4 units

Prijs: € 46,39
Verkocht door:
(Premium Verkoper)
€ 46,39
+ € 5,53 Verzending

Op dit moment niet beschikbaar

We weten niet wanneer en of dit artikel weer op voorraad zal zijn.

We accepteren de volgende betalingsmethoden

Beschrijving

Met deze box kunt u de belangrijkste producten van het Prodigieux Floral-assortiment ontdekken, zoals de Prodigious Floral Oil, het Prodigious Floral Perfume, de Prodigious Floral Shower Gel en de Floral Candle. Ontdek met de bloemengeur de frisse en delicate noten van Huile Prodigieuse Florale opnieuw. Een paar druppels van deze sprankelende geur en de zintuigen worden meegevoerd door het grapefruitakkoord in de top, verheven door het bloemige hart van Magnolia en betoverd door de subtiliteit van witte muskus. Een uitnodiging tot zorgeloosheid en lichtheid. Deze geurende douchegel biedt verslavende zachtheid dankzij de milde, plantaardige reinigingsbasis met zoete amandelolie. Reinigt de huid op milde wijze en maakt deze zacht en soepel. De romige textuur met een subtiele bloemengeur, met frisse tonen van grapefruit, magnolia en muskus, verandert douchen in een ultra-sensorische ervaring, elke dag opnieuw. Het is aan te raden om het parfum Prodigieux Floral voor u uit te spuiten en uzelf onder te dompelen in de geurige nevel. Of spray het parfum een ​​paar centimeter van uw huid, vooral in uw nek en aan de binnenkant van uw polsen. Prodigieux Floral Delicate Shower Jelly: Masseer 's ochtends en 's avonds een beetje geparfumeerde douchegel op de natte huid. Geniet van de frisse textuur en het zachte schuim, en spoel het vervolgens af. Bij contact met de ogen, onmiddellijk spoelen. Prodigious Oil Florale Spray: Gebruik Huile Prodigieuse Florale het hele jaar door, winter en zomer, op uw gezicht, lichaam en haar. Verwarm de olie tussen uw handen voordat u het aanbrengt. Plaats uw handen vervolgens in een kopje onder uw neus en inhaleer de olie terwijl u de weldadige geur in uw geest ervaart. Gebruik het op uw gezicht puur of meng een paar druppels in uw handpalm met uw NUXE-crème. Verdeel het product met vloeiende bewegingen vanuit het midden naar de contouren van het gezicht. Breng het met cirkelvormige bewegingen aan op het lichaam (buste, benen), met nadruk op de droogste zones en/of zones waar striae voorkomen. Zo vaak als nodig op de haarlengtes en -punten aanbrengen. Voor een intensief verzorgend effect, breng het een of twee keer per week als masker aan op het hele haar. Laat het 10 minuten intrekken voordat u het wast. Bewaren op een koele, droge plaats.
  • Fruugo-ID: 62862767-127006278
  • EAN: 3264680027086

Levering & retouren

Verzonden binnen-1 dagen

  • EXPRESS: € 5,53 - Levering tussen vr 17 oktober 2025–ma 20 oktober 2025

Verzending vanaf Spanje.

We doen ons best om ervoor te zorgen dat de producten die u bestelt volledig en volgens uw specificaties bij u worden afgeleverd. Mocht u echter een onvolledige bestelling ontvangen of andere artikelen dan degene die u heeft besteld, of als er een andere reden is waarom u niet tevreden bent met de bestelling, dan kunt u de bestelling retourneren, of welk product dan ook die bij de bestelling was inbegrepen, en ontvangt u een volledige terugbetaling voor de artikelen. Bekijk het volledige retourbeleid

Productconformiteitsdetails

Raadpleeg de onderstaande nalevingsinformatie die specifiek is voor dit product.

De volgende informatie wordt verstrekt door de onafhankelijke externe detailhandelaar die dit product verkoopt.

Fabrikant:
Hieronder treft u de contactgegevens van de fabrikant van het betreffende product dat op Fruugo wordt verkocht.

  • Nuxe
  • LABORATOIRE NUXE ESPAÑA SLU
  • Paseo de Gracia
  • BARCELONA
  • ES
  • 8008
  • pginer@nuxe.com
  • 931691464

Verantwoordelijke persoon in de EU:
De volgende informatie bevat de contactgegevens van de verantwoordelijke persoon in de EU. De verantwoordelijke persoon is de aangewezen marktdeelnemer in de EU, die verantwoordelijk is voor de nalevingsvereisten met betrekking tot het product dat in de Europese Unie verkocht wordt.

  • Idoia ROGER
  • LABORATOIRE NUXE ESPAÑA SLU
  • Paseo de Gracia
  • BARCELONA
  • ES
  • 8008
  • iroger@nuxe.com
  • 931691464