Capsulemachine Capsule Size.00# 100-gat

€ 20,95
+ € 7,49 Verzending

Capsulemachine Capsule Size.00# 100-gat

  • Merk: Unbranded
Verkocht door:

Capsulemachine Capsule Size.00# 100-gat

  • Merk: Unbranded
Adviesprijs: € 41,95
Prijs: € 20,95
Je bespaart: € 21,00 (50%)
Verkocht door:
€ 20,95
+ € 7,49 Verzending

Op voorraad

We accepteren de volgende betalingsmethoden

Beschrijving

CAPSULE MACHINE CAPSULE SIZE.00# 100-HOLE Het wordt gebruikt om het poeder van lege capsule nr. 00# te vullen (de capsule kan normaal worden gevuld als deze enigszins vervormd is). De nieuwe semi-automatische precisiecapsulevulplaat is gemaakt van Taiwanees gegoten en gegoten ABS Jimei, wat nauwkeuriger is dan de capsule-assemblage gemaakt van met de hand geboorde en gelijmde acrylplaat op de markt; Het is duurzamer en duurzamer, en het ontwerp is mooi, en het product is eromheen afgerond en de bediening is handig. De kleur is helder, de sterkte is goed en het materiaal is dik; Nauwkeurige maat, eenvoudig te gebruiken, snel en gemakkelijk vullen, zelfs opladen; Imitatie mechanische automatische ontwerplay-out, de stapelsnelheid van capsules is snel, de automatische stapelsnelheid is hoog; Het is het meest ideale niet-mechanische hulpmiddel voor het vullen van capsules in China. Productsets: hoedplaat, stapelplaat, samenstelling tussenplaat. Accessoires: Drukplaat, schraper. Hoe te gebruiken: 1. Plaats de stapelplaat op de hoedplaat. 2. Plaats de juiste hoeveelheid capsulecapsuledopjes. 3. Schud de uitlaat van de capsule zodat deze in het gat in de capsuleplaat valt. 4. Giet de overtollige capsuledop eruit. 5. Verwijder de borgplaat. 6. Plaats de woorden van de middelste plaat naar boven op het bord met de moer. 7. Plaats het dienblad op de carrosserieplaat. 8. Giet de juiste hoeveelheid capsule en schud deze zodat het capsulegat naar boven in de opening van de capsuleplaat valt. 9. Giet de overtollige capsule eruit en verwijder het bakje uit het bakje. 10. Giet het poeder op de carrosserieplaat en schraap heen en weer met een schraper. 11. Draai de overlappende dopplaat en de middenplaat om op de carrosserieplaat. 12. Druk stevig met beide handen om de capsule te vergrendelen. 13. Verwijder vervolgens de dopplaat. 14. Verwijder de middelste plaat, gedurende deze tijd bevinden de gevulde capsules zich op de middelste plaat. 15. Dep zachtjes op de middelste plaat om de capsule eruit te laten vallen. 16. Vul de container eenmaal om het vullen van de capsule te voltooien.
  • Fruugo-ID: 365816194-792611551
  • EAN: 6901667534058

Levering & retouren

Wordt binnen 24 uur verzonden

  • STANDARD: € 7,49 - Levering tussen do 16 oktober 2025–vr 24 oktober 2025

Verzending vanaf China.

We doen ons best om ervoor te zorgen dat de producten die u bestelt volledig en volgens uw specificaties bij u worden afgeleverd. Mocht u echter een onvolledige bestelling ontvangen of andere artikelen dan degene die u heeft besteld, of als er een andere reden is waarom u niet tevreden bent met de bestelling, dan kunt u de bestelling retourneren, of welk product dan ook die bij de bestelling was inbegrepen, en ontvangt u een volledige terugbetaling voor de artikelen. Bekijk het volledige retourbeleid

Productconformiteitsdetails

Raadpleeg de onderstaande nalevingsinformatie die specifiek is voor dit product.

De volgende informatie wordt verstrekt door de onafhankelijke externe detailhandelaar die dit product verkoopt.

Fabrikant:
Hieronder treft u de contactgegevens van de fabrikant van het betreffende product dat op Fruugo wordt verkocht.

  • YJL Trading 02
  • Quanzhou Yijiele Trading Co., Ltd.
  • Room 3110, Building 2, Vanke Jinyu Binjiang Phase II,
  • 1118 Quanan North Road
  • Jinjiang City
  • CN
  • 362212
  • yjltrading01@outlook.com
  • 8615980665206

Verantwoordelijke persoon in de EU:
De volgende informatie bevat de contactgegevens van de verantwoordelijke persoon in de EU. De verantwoordelijke persoon is de aangewezen marktdeelnemer in de EU, die verantwoordelijk is voor de nalevingsvereisten met betrekking tot het product dat in de Europese Unie verkocht wordt.

  • E-CrossStu GmbH
  • E-CrossStu GmbH
  • Mainzer Landstr.69
  • 60329 Frankfurt am Main
  • Hessen
  • DE
  • 60329
  • E-CrossStu@web.de
  • 69332967674