Bellsiluet Substitute Lemon Bar 1 bar

€ 1,95
+ € 5,53 Verzending

Bellsiluet Substitute Lemon Bar 1 bar

Verkocht door:
(Premium Verkoper)

Bellsiluet Substitute Lemon Bar 1 bar

€ 1,95

Op dit moment niet beschikbaar
+ € 5,53 Verzending
Verkocht door:
(Premium Verkoper)

€ 1,95

Op dit moment niet beschikbaar
+ € 5,53 Verzending

We accepteren de volgende betalingsmethoden

Beschrijving

Bellsiluet-repen zijn twee repen die een hoofdmaaltijd vervangen en alle voedingsstoffen leveren die het lichaam nodig heeft: eiwitten, vitamines en mineralen. Ze bevatten natuurlijke voedingsvezels die een snel gevoel van verzadiging veroorzaken. Vervangende reep Bellsiluet citroensmaak van Laboratorios Abad met 2 repen bevatten de nodige voedingsstoffen om een maaltijd te kunnen vervangen. Geschikt voor diëten voor gewichtsbeheersing. Het is belangrijk om een voldoende dagelijkse vochtinname te behouden, die noodzakelijkerwijs moet worden aangevuld met de consumptie van ander voedsel. Het wordt aanbevolen om in te nemen als aanvulling op of ter vervanging van een hoofdmaaltijd.
  • Fruugo-ID: 50928067-101891898
  • EAN: 8436027342632

Productveiligheidsinformatie

Raadpleeg de onderstaande productveiligheidsinformatie die specifiek is voor dit product

De volgende informatie wordt verstrekt door de onafhankelijke externe detailhandelaar die dit product verkoopt.

Productveiligheidslabels

CE Mark
Veiligheidswaarschuwingen: Laboratorio Abad Bellsiluet citroen smaakvervangende reep met 2 repen hebben de nodige voedingsstoffen om een maaltijd te kunnen vervangen. Geïndiceerd voor diëten voor gewichtsbeheersing. Het is belangrijk om een adequate dagelijkse inname van vloeistoffen te behouden, deze moeten noodzakelijkerwijs worden aangevuld met de consumptie van andere voedingsmiddelen.
Ingrediënten: Vitamine D, Foliumzuur, Cacaoboter, Melkeiwitten, Sorbitolstroop, Fructosestroop, Yoghurtpoeder, Gehydrogeneerd plantaardig vet, Kaliumgluconaat, Calciumpantothenaat, Vitamine A, Nicotinamide, IJzerpyrofosfaat, Kaliumjodide, Yoghurtaroma, Gehydrogeneerd fractioneel plantaardig vet, Sucrosestroop, Oligofructosestroop, Calciumfosfaat, Magnesiumcarbonaat, Vitamine C, Zinksulfaat, Kopergluconaat, Sojalecithine, Mangaansulfaat, Inuline, Cellulose, Kaliumcitraat, Pectine, Magere Melkpoeder, Sucrose, Glucosestroop, Natriumseleniet, Vitamine B1, Vitamine B2, Vitamine B6, Vitamine B12, Vitamine E, Biotine, Natriumcitraat, Citroenaroma.

Levering & retouren

Verzonden binnen-1 dagen

  • EXPRESS: € 5,53 - Levering tussen vr 24 oktober 2025–ma 27 oktober 2025

Verzending vanaf Spanje.

We doen ons best om ervoor te zorgen dat de producten die u bestelt volledig en volgens uw specificaties bij u worden afgeleverd. Mocht u echter een onvolledige bestelling ontvangen of andere artikelen dan degene die u heeft besteld, of als er een andere reden is waarom u niet tevreden bent met de bestelling, dan kunt u de bestelling retourneren, of welk product dan ook die bij de bestelling was inbegrepen, en ontvangt u een volledige terugbetaling voor de artikelen. Bekijk het volledige retourbeleid

Productconformiteitsdetails

Raadpleeg de onderstaande nalevingsinformatie die specifiek is voor dit product.

De volgende informatie wordt verstrekt door de onafhankelijke externe detailhandelaar die dit product verkoopt.

Fabrikant:
Hieronder treft u de contactgegevens van de fabrikant van het betreffende product dat op Fruugo wordt verkocht.

  • Abad
  • FELIUBADALÓ S.A.
  • CAN MAGÍ, 10
  • BARBERA DEL VALLES
  • ES
  • 8210
  • ventas@feliubadalo.com
  • 937299898

Verantwoordelijke persoon in de EU:
De volgende informatie bevat de contactgegevens van de verantwoordelijke persoon in de EU. De verantwoordelijke persoon is de aangewezen marktdeelnemer in de EU, die verantwoordelijk is voor de nalevingsvereisten met betrekking tot het product dat in de Europese Unie verkocht wordt.

  • Susana
  • FELIUBADALÓ S.A.
  • CAN MAGÍ, 10
  • BARBERA DEL VALLES
  • ES
  • 8210
  • ventas@feliubadalo.com
  • 937299898