Balancing Day Fluid 50 ml of cream

€ 39,83
+ € 5,53 Verzending

Balancing Day Fluid 50 ml of cream

Verkocht door:
(Premium Verkoper)

Balancing Day Fluid 50 ml of cream

Prijs: € 39,83
Verkocht door:
(Premium Verkoper)
€ 39,83
+ € 5,53 Verzending

Nog maar 6 op voorraad

We accepteren de volgende betalingsmethoden

Beschrijving

De Balancing Day Fluid herstelt de balans van de gecombineerde huid die de neiging heeft om te glimmen in de T-zone en licht gedehydrateerd is op de wangen. De vloeibare textuur reguleert de onzuivere huid en zorgt voor een langdurige en effectieve hydratatie. De formule met kostbare extracten en plantaardige oliën reguleert de huidgebieden die het meeste olie produceren, vermindert onzuiverheden en verzacht een trekkerig gevoel. De waardevolle extracten van wondklaver, paardenstaart en kapucijnaap zorgen voor een gladdere huidstructuur en zuiveren de huid. *De ontvangen verpakking kan enigszins afwijken van de afbeelding op het productblad. Breng het 's ochtends aan na het reinigen en tonifiëren van de huid en verdeel het gelijkmatig over gezicht, hals en decolleté. De vloeistof smeert makkelijk uit en is een ideale basis voor make-up.
  • Fruugo-ID: 55133476-112065594
  • EAN: 4020829080645

Productveiligheidsinformatie

Raadpleeg de onderstaande productveiligheidsinformatie die specifiek is voor dit product

De volgende informatie wordt verstrekt door de onafhankelijke externe detailhandelaar die dit product verkoopt.

Productveiligheidslabels

CE Mark
Ingrediënten: Aqua, Alcohol, Persea Gratissima Olie, Anthyllis Vulneraria Extract, Glycerine, Tapioca Zetmeel, Prunus Armeniaca Kernel Olie, Sesamum Indicum Zaadolie, Natriumsilicaat, Equisetum Arvense Extract, Acacia Senegal Gom, Veronica Officinalis Bloemblad Stengel Extract, Tropaeolum Majus Bloem Blad Stam Extract, Daucus Carota Sativa Wortel Extract, Salvia Officinalis Blad Extract, Hippophae Rhamnoides Fruitolie, Simmondsia Chinensis Zaadolie, Glyceryl Citraat Lactaat Linoleaat Oleaat, Parfum , Citral , Limoneen , Citronellol , Linalool , Geraniol , Xanthaangom, Algin, Glyceryl Oleaat Citraat, Sucrose Polystearaat, Helianthus Annuus Zaadolie, Citroenzuur, Propolis Cera. bestanddeel van natuurlijke etherische oliën

Levering & retouren

Wordt binnen 24 uur verzonden

  • EXPRESS: € 5,53 - Levering tussen di 14 oktober 2025–wo 15 oktober 2025

Verzending vanaf Spanje.

We doen ons best om ervoor te zorgen dat de producten die u bestelt volledig en volgens uw specificaties bij u worden afgeleverd. Mocht u echter een onvolledige bestelling ontvangen of andere artikelen dan degene die u heeft besteld, of als er een andere reden is waarom u niet tevreden bent met de bestelling, dan kunt u de bestelling retourneren, of welk product dan ook die bij de bestelling was inbegrepen, en ontvangt u een volledige terugbetaling voor de artikelen. Bekijk het volledige retourbeleid

Productconformiteitsdetails

Raadpleeg de onderstaande nalevingsinformatie die specifiek is voor dit product.

De volgende informatie wordt verstrekt door de onafhankelijke externe detailhandelaar die dit product verkoopt.

Fabrikant:
Hieronder treft u de contactgegevens van de fabrikant van het betreffende product dat op Fruugo wordt verkocht.

  • Dr. Hauschka
  • NATURALEADER IMPORT EXPORT, SL
  • CALLE RAMON Y CAJAL
  • Todelo
  • ES
  • 13001
  • vmirasierra@naturlider.com
  • 915171822

Verantwoordelijke persoon in de EU:
De volgende informatie bevat de contactgegevens van de verantwoordelijke persoon in de EU. De verantwoordelijke persoon is de aangewezen marktdeelnemer in de EU, die verantwoordelijk is voor de nalevingsvereisten met betrekking tot het product dat in de Europese Unie verkocht wordt.

  • Virginia Gómez Bravo
  • NATURALEADER IMPORT EXPORT, SL
  • CALLE RAMON Y CAJAL
  • Todelo
  • ES
  • 13001
  • vgomez@naturlider.com
  • 915171822