Automatische elektrische shaper dumpling maker, dumpling maker, dumpling machine, dumpling mallen

€ 37,95
+ € 2,99 Verzending

Automatische elektrische shaper dumpling maker, dumpling maker, dumpling machine, dumpling mallen

  • Merk: Unbranded
Verkocht door:

Automatische elektrische shaper dumpling maker, dumpling maker, dumpling machine, dumpling mallen

  • Merk: Unbranded
Adviesprijs: € 74,00
Prijs: € 37,95
Je bespaart: € 36,05 (48%)
Verkocht door:
€ 37,95
+ € 2,99 Verzending

Op dit moment niet beschikbaar

We weten niet wanneer en of dit artikel weer op voorraad zal zijn.

We accepteren de volgende betalingsmethoden

Beschrijving

Functies 1. Elektrische knoedelmaker: Zonder kennis kan het worden ingesteld om met tussenpozen van 6 seconden/9 seconden te werken, waardoor de algehele efficiëntie wordt verbeterd. Batterij met een capaciteit van 1300 mAh, kan tot 1500 dumplings bereiden nadat deze volledig is opgeladen, vaak opladen is niet nodig. 2. Materiaal: Gemaakt van hoogwaardig PP-materiaal, stevig en duurzaam, het antislip rubberen kussen op de basis is stevig. Gemakkelijk te gebruiken en schoon te maken, gewoon afspoelen met water. 3. Gebruik: Nadat u de handmatige/stopknop hebt geselecteerd, past u de versnelling aan en kunt u 6 seconden/9 seconden kiezen. Stel de werkfrequentie van de machine in. Doe wat bloem op de machine zodat het niet aan de pan blijft plakken, leg vervolgens de knoedelschil op de machine en druk deze tot slot tot knoedels. 4. Geniet van doe-het-zelf-tijd: Je kunt thuis of op feestjes knoedels maken met je familie en vrienden en dan genieten van het plezier van het zelf bereiden van heerlijk handgemaakt eten en een gelukkige tijd doorbrengen. 5. Ouder-kind keukenactiviteiten: Maak knoedels met kinderen en ouders, ervaar het productieproces en geniet van de harmonie en liefde van het gezin. Het wordt een warm beeld. Specificatie Materiaal: PP, PC Kleur: Wit Afmeting: 13 x 14 x 10,5 cm Gewicht: 550 gram Pakket omvat: 1x Automatische Dumpling Maker 1x Lepel 1x Borstel
  • Fruugo-ID: 238745716-512214984
  • EAN: 815031203852

Productveiligheidsinformatie

Raadpleeg de onderstaande productveiligheidsinformatie die specifiek is voor dit product

De volgende informatie wordt verstrekt door de onafhankelijke externe detailhandelaar die dit product verkoopt.

Productveiligheidslabels

CE Mark
Veiligheidswaarschuwingen: "Niet geschikt voor kinderen jonger dan 36 maanden,"Alleen voor huishoudelijk gebruik.","Toezicht door volwassenen aanbevolen"
Ingrediënten: 100% puur

Levering & retouren

Verzonden binnen-1 dagen

  • EXPRESS: € 2,99 - Levering tussen do 23 oktober 2025–di 04 november 2025

Verzending vanaf China.

We doen ons best om ervoor te zorgen dat de producten die u bestelt volledig en volgens uw specificaties bij u worden afgeleverd. Mocht u echter een onvolledige bestelling ontvangen of andere artikelen dan degene die u heeft besteld, of als er een andere reden is waarom u niet tevreden bent met de bestelling, dan kunt u de bestelling retourneren, of welk product dan ook die bij de bestelling was inbegrepen, en ontvangt u een volledige terugbetaling voor de artikelen. Bekijk het volledige retourbeleid

Productconformiteitsdetails

Raadpleeg de onderstaande nalevingsinformatie die specifiek is voor dit product.

De volgende informatie wordt verstrekt door de onafhankelijke externe detailhandelaar die dit product verkoopt.

Fabrikant:
Hieronder treft u de contactgegevens van de fabrikant van het betreffende product dat op Fruugo wordt verkocht.

  • shenzhenshimaikexidianzishangwuyouxiangongsi
  • shenzhenshimaikexidianzishangwuyouxiangongsi
  • Bantianjiedaoyangmeishequzhangkengquyixiang15hao906shi
  • shenzhen guangdong
  • china
  • shenzhen
  • CN
  • 518100
  • queen202205@163.com
  • 8617724739340
  • https://www.fruugo.co.uk/search?merchantId=17086

Verantwoordelijke persoon in de EU:
De volgende informatie bevat de contactgegevens van de verantwoordelijke persoon in de EU. De verantwoordelijke persoon is de aangewezen marktdeelnemer in de EU, die verantwoordelijk is voor de nalevingsvereisten met betrekking tot het product dat in de Europese Unie verkocht wordt.

  • EC REP SERVICES SL
  • EC REP SERVICES SL
  • Calle Gran Via 49, 7 Dch.
  • Madrid
  • Spain
  • Madrid
  • Spain
  • 28013
  • ecrepservice@hotmail.com
  • 0034-682797075