4 in 1 handmatige messenslijper messenslijper diamantstaven

€ 17,95
+ € 3,99 Verzending

4 in 1 handmatige messenslijper messenslijper diamantstaven

  • Merk: Unbranded
Verkocht door:

4 in 1 handmatige messenslijper messenslijper diamantstaven

  • Merk: Unbranded
Adviesprijs: € 33,95
Prijs: € 17,95
Je bespaart: € 16,00 (47%)
Verkocht door:
€ 17,95
+ € 3,99 Verzending

Op voorraad

We accepteren de volgende betalingsmethoden

Beschrijving

Kleur: BlackRedGray WAAROM KIEZEN VOOR DEZE slijper? 1. Past op alle maten messen en scharen. 2. Vier slots: 4 slots van deze slijper voldoen aan de jouwe verschillende slijpbehoeften. 3. Veiligheid en comfort: Antislip rubberen basis en ergonomische handgreep. 4. Hoge kwaliteit: ABS-plastic beschermt de messenslijper tegen broos worden. PAKKET: 1 x messenslijper 1.4 in 1 SLIJPSYSTEEM: We zijn een revolutie in de kunst van het messenslijpen, vier functies messenslijper. We voegen de functie van het slijpen van een schaar toe aan de oorspronkelijke drie functies van de messenslijper, alle functies samen, 4 in 1 messenslijper, handig en ruimtebesparend. 2.SAFE &EASY TO USE Ergonomische handgreep zorgt voor eenvoudige bediening voor zowel rechts- als linkshandige gebruikers. Plaats het lemmet gewoon in de gleuf en trek het mes meerdere keren voorzichtig in één richting. De grove sleuf zal erg druk zijn met stompe messen. De fijne keramische gleufslijper slijpt en polijst het lemmet tot de perfecte hoek. De antislip gripbodem houdt de slijper stabiel en comfortabel vast te houden. 3.HIGH KWALITEIT SLIJPMATERIAAL: Een hoge kwaliteit slijper. De gereedschapsslijper is gemaakt van ABS-kunststof, dat duurzaam is en lang meegaat. Het wordt gebruikt voor het slijpen van vier groeven. De "ESSENCE" is gemaakt van wolfraamstaal. "CRUDE" Bestaat uit diamantslijpsteen. FINE Is een keramisch materiaal. De schaarsleuf is gemaakt van keramiek. Het stompe mes zorgt voor een betere verandering in elke groef. 4.SUITABLE VOOR DE MEESTE SOORTEN MESSEN: Red uw oude set messen in plaats van een klein fortuin uit te geven aan een nieuwe set. Je kunt al je doffe messen slijpen en terugbrengen naar hun volle glorie. Alle keukengerei. Uiteraard is het ook geschikt voor grote en lange messen, zodat iedereen gemakkelijk en snel perfect scherpe keukenmessen kan hebben. Niet geschikt voor gekartelde messen.
  • Fruugo-ID: 189111208-403985886
  • EAN: 662662621889

Levering & retouren

Verzonden binnen3 dagen

  • STANDARD: € 3,99 - Levering tussen di 21 oktober 2025–ma 27 oktober 2025

Verzending vanaf China.

We doen ons best om ervoor te zorgen dat de producten die u bestelt volledig en volgens uw specificaties bij u worden afgeleverd. Mocht u echter een onvolledige bestelling ontvangen of andere artikelen dan degene die u heeft besteld, of als er een andere reden is waarom u niet tevreden bent met de bestelling, dan kunt u de bestelling retourneren, of welk product dan ook die bij de bestelling was inbegrepen, en ontvangt u een volledige terugbetaling voor de artikelen. Bekijk het volledige retourbeleid

Productconformiteitsdetails

Raadpleeg de onderstaande nalevingsinformatie die specifiek is voor dit product.

De volgende informatie wordt verstrekt door de onafhankelijke externe detailhandelaar die dit product verkoopt.

Fabrikant:
Hieronder treft u de contactgegevens van de fabrikant van het betreffende product dat op Fruugo wordt verkocht.

  • 91420112MA4KY22B65
  • Wuhanshiweigoukejiyouxiangongsi
  • Yongfeng Brigade, Jinghe Farm, Dongxihu District, Wuhan City [Jinghe North, East Fifth Ring Road],
  • Building 2-20, Unit 1, 20th Floor, Room 2,
  • Ocean World Phase II, Section 2 (12)
  • Wuhan
  • CN
  • 430000
  • algrimesxrs@outlook.com
  • 18928012916

Verantwoordelijke persoon in de EU:
De volgende informatie bevat de contactgegevens van de verantwoordelijke persoon in de EU. De verantwoordelijke persoon is de aangewezen marktdeelnemer in de EU, die verantwoordelijk is voor de nalevingsvereisten met betrekking tot het product dat in de Europese Unie verkocht wordt.

  • Green Insight GmbH
  • Axitera GmbH
  • Kreuznacher Str. 30,
  • D-60486 Frankfurt a. Main,
  • Hessen, Germany
  • Frankfurt am Main
  • Germany
  • 60486
  • infonoticeeran@gmail.com
  • (+49) 6934873848