€ 42,34
+ € 3,62 Verzending

2pcs Car Ice Scarper

  • Merk: Unbranded
Verkocht door:

2pcs Car Ice Scarper

  • Merk: Unbranded
Adviesprijs: € 52,55
Prijs: € 42,34
Je bespaart: € 10,21 (19%)
Verkocht door:
€ 42,34
+ € 3,62 Verzending

Op voorraad

We accepteren de volgende betalingsmethoden

Beschrijving

Feature - Color: As shown. - Material: ABS+aluminum alloy+nylon - Size: 42.2x8.5x3cm - Allows you to remove snow and ice quickly and painlessly. - The wide thin nylon fabric makes it much easier to scrape off the ice, and works well on any windshield and window without scratching car paint. - Great for cleaning snow on car, electric bike, bicycle, house, window, and etc.
  • Fruugo-ID: 110202142-232520876
  • EAN: 6922101918678

Levering & retouren

Wordt binnen 24 uur verzonden

  • STANDARD: € 3,62 - Levering tussen wo 15 oktober 2025–di 21 oktober 2025

Verzending vanaf China.

We doen ons best om ervoor te zorgen dat de producten die u bestelt volledig en volgens uw specificaties bij u worden afgeleverd. Mocht u echter een onvolledige bestelling ontvangen of andere artikelen dan degene die u heeft besteld, of als er een andere reden is waarom u niet tevreden bent met de bestelling, dan kunt u de bestelling retourneren, of welk product dan ook die bij de bestelling was inbegrepen, en ontvangt u een volledige terugbetaling voor de artikelen. Bekijk het volledige retourbeleid

Productconformiteitsdetails

Raadpleeg de onderstaande nalevingsinformatie die specifiek is voor dit product.

De volgende informatie wordt verstrekt door de onafhankelijke externe detailhandelaar die dit product verkoopt.

Fabrikant:
Hieronder treft u de contactgegevens van de fabrikant van het betreffende product dat op Fruugo wordt verkocht.

  • Shanghai Gemi Electronic Commerce Co.,Ltd
  • Shanghai Gemi Electronic Commerce Co.,Ltd
  • Room 101, 45, Lane 1, Xuejiaqiao Road,Songjiang District
  • Shanghai
  • CN
  • 201126
  • ibabybest@qq.com
  • 14782842966
  • http://www.xgemi.com

Verantwoordelijke persoon in de EU:
De volgende informatie bevat de contactgegevens van de verantwoordelijke persoon in de EU. De verantwoordelijke persoon is de aangewezen marktdeelnemer in de EU, die verantwoordelijk is voor de nalevingsvereisten met betrekking tot het product dat in de Europese Unie verkocht wordt.

  • Limburg Consulting PartG
  • Limburg Consulting PartG
  • Lindemannstraße 13,
  • Düsseldorf
  • DE
  • 40237
  • yanxuejun@gmail.com
  • 4921191739010
  • https://www.limburg-consulting.de/