1/20 stuks Sonoff Snzb-02 Zigbee temperatuur- en vochtigheidssensor real-time

€ 259,00
+ € 14,99 Verzending

1/20 stuks Sonoff Snzb-02 Zigbee temperatuur- en vochtigheidssensor real-time

  • Merk: Unbranded

1/20 stuks Sonoff Snzb-02 Zigbee temperatuur- en vochtigheidssensor real-time

  • Merk: Unbranded
Adviesprijs: € 409,00
Prijs: € 259,00
Je bespaart: € 150,00 (36%)
Verkocht door:
€ 259,00
+ € 14,99 Verzending

Op voorraad

We accepteren de volgende betalingsmethoden

Beschrijving

SONOFF SNZB-02 is een ZigBee-temperatuur- en vochtigheidssensor die naadloos kan samenwerken met SONOFF ZigBee Bridge om de temperatuur- en vochtigheidsverandering in uw huis te volgen, waarvan alle realtime metingen kunnen worden gecontroleerd op de eWeLink APP. Sterker nog, u kunt een voorwaarde instellen in de slimme scène dat wil zeggen dat de ventilator wordt in- of uitgeschakeld wanneer de temperatuur de grenswaarde bereikt, Of de luchtontvochtiger in uw kamer begint te werken zodra de luchtvochtigheid hoger is, waardoor de groei van meeldauw en allergenen wordt voorkomen. U kunt een slimme scène instellen om waarschuwingen te activeren via gebeurtenissen zoals hoge/lage temperatuur, hoge/lage luchtvochtigheid en meer. De functie voor het delen van apparaten zorgt ervoor dat uw kinderen, familie en zelfs de buren met hun mobiele telefoons op de hoogte zijn van de omgevingsomstandigheden in uw huis. De camerafunctie is beschikbaar op de sensor om u te laten weten wat er in uw huis gebeurt. Het reserveert tijd voor u om actie te ondernemen als er brandgevaar ontstaat. Het is een op batterijen werkende sensor die in elke hoek van uw huis kan worden geplaatst om de kamertemperatuur en vochtigheid te bewaken. Installatie zonder gereedschap, plak de sensor gewoon op het oppervlak van de muur of het apparaat en kijk of het mooi voor u werkt Bewaak de binnentemperatuur en vochtigheid. Synchroniseer de realtime temperatuur- en vochtigheidsmeting met de APP. Kan Wi-Fi-apparaten activeren in een slimme scène. Voeg een camera toe om ervoor te zorgen dat u op de hoogte bent van eventuele noodgevallen in uw huis. Melding batterij bijna leeg. Snel en eenvoudig te installeren. Specificaties: Batterij: 3V (CR2450); Draadloos protocol: Zigbee (IEEE 802.15.4); Materiaal: PC; Afmeting: 43X43X14mm Pakket inbegrepen: 1 * SONOFF SNZB-02 ZigBee temperatuur- en vochtigheidssensor (batterijen niet inbegrepen)
  • Fruugo-ID: 267546019-591413931
  • EAN: 9189103760774

Levering & retouren

Verzonden binnen3 dagen

  • STANDARD: € 14,99 - Levering tussen vr 03 oktober 2025–vr 10 oktober 2025

Verzending vanaf China.

We doen ons best om ervoor te zorgen dat de producten die u bestelt volledig en volgens uw specificaties bij u worden afgeleverd. Mocht u echter een onvolledige bestelling ontvangen of andere artikelen dan degene die u heeft besteld, of als er een andere reden is waarom u niet tevreden bent met de bestelling, dan kunt u de bestelling retourneren, of welk product dan ook die bij de bestelling was inbegrepen, en ontvangt u een volledige terugbetaling voor de artikelen. Bekijk het volledige retourbeleid

Productconformiteitsdetails

Raadpleeg de onderstaande nalevingsinformatie die specifiek is voor dit product.

De volgende informatie wordt verstrekt door de onafhankelijke externe detailhandelaar die dit product verkoopt.

Fabrikant:
Hieronder treft u de contactgegevens van de fabrikant van het betreffende product dat op Fruugo wordt verkocht.

  • 91440111MABTR25J3L
  • GUANG ZHOU YUN DUAN CHUANG YI KE JI YOU XIAN GONG SI
  • Room 802, Building B, No. 50 Juyuan Street, Shijing Street, Baiyun District, Guangzhou
  • Guangzhou
  • CN
  • 511458
  • 530091851@qq.com
  • 13427598403

Verantwoordelijke persoon in de EU:
De volgende informatie bevat de contactgegevens van de verantwoordelijke persoon in de EU. De verantwoordelijke persoon is de aangewezen marktdeelnemer in de EU, die verantwoordelijk is voor de nalevingsvereisten met betrekking tot het product dat in de Europese Unie verkocht wordt.

  • 819 698 275 00032
  • DISCOUNT INDUSTRY
  • 10 Rue Des Grands Pres, 60230 Chambly, Oise, France
  • OISE
  • FR
  • 60230
  • DISCOUNT-INDUSTRY@outlook.com
  • 0033 748562127