Draadloze routers

Verfijn
NetComm NF10W N300 WiFi VDSL ADSL modem router met stem
NetComm NF10W N300 WiFi VDSL ADSL modem router met stem 119,00 €
TP Link WiFi Smart plug away timer en schema-instellingen
TP Link WiFi Smart plug away timer en schema-instellingen 47,95 €
TP-Link 1000M RJ45 naar 1000M single-mode LC Fiber Converter
TP-Link 1000M RJ45 naar 1000M single-mode LC Fiber Converter 54,00 €
SPEEDLINK Xeox Pro analoge draadloze PC Gamepad 2, 4 Ghz - zwart (SL-6566-BK-01)
SPEEDLINK Xeox Pro analoge draadloze PC Gamepad 2, 4 Ghz - zwart (SL-6566-BK-01) 41,95 €
Amplifi HD WiFi-systeem door Ubiquiti Labs HD WiFi-router
Amplifi HD WiFi-systeem door Ubiquiti Labs HD WiFi-router 649,00 €
TP-Link Sm311Lm multi-mode mini GBIC SFP module
TP-Link Sm311Lm multi-mode mini GBIC SFP module 54,00 €
Ubiquiti NanoHD Unifi compact 802.11 AC Wave2 MU-MIMO 3-pack
Ubiquiti NanoHD Unifi compact 802.11 AC Wave2 MU-MIMO 3-pack 874,00 €
Trendnet TFC-110S20D5 netwerk media converter 100 Mbit/s 1310 nm
Trendnet TFC-110S20D5 netwerk media converter 100 Mbit/s 1310 nm 124,95 €
ASUS RT-AC51 - Router
ASUS RT-AC51 - Router 45,10 €
AVM FRITZ! Vak 4020 Wi-Fi-router 2,4 GHz 450 Mbps Korting
AVM FRITZ! Vak 4020 Wi-Fi-router 2,4 GHz 450 Mbps 67,25 € 58,47 €
AVM FRITZ! Box 4040 Wi-Fi router 2,4 GHz, 5 GHz 1,3 Gbps Korting
AVM FRITZ! Box 4040 Wi-Fi router 2,4 GHz, 5 GHz 1,3 Gbps 107,83 € 93,76 €
Router TP-LINK DSL 300N, 4 LAN, 2x antenne 5 dB - TL-WR841N
Router TP-LINK DSL 300N, 4 LAN, 2x antenne 5 dB - TL-WR841N 26,20 €
TP-Link Archer Vr400 Ac1200 draadloze VDSL/ADSL modem router
TP-Link Archer Vr400 Ac1200 draadloze VDSL/ADSL modem router 159,00 €
EVGA 600 pl 2816 LR Powerlink
EVGA 600 pl 2816 LR Powerlink 129,00 €
Ubiquiti Unifi AP AC Lite 802.11 AC Dual Radio-toegangspunt
Ubiquiti Unifi AP AC Lite 802.11 AC Dual Radio-toegangspunt 159,00 €
TP Link laag profiel beugel voor Tg3468
TP Link laag profiel beugel voor Tg3468 20,95 €
Ubiquiti UniFi AP AC PRO 3-pakket
Ubiquiti UniFi AP AC PRO 3-pakket 724,00 €
Ubiquiti Unifi Wave 2 Dual band 802.11 AC AP 4X4 MIMO dual Gigabit
Ubiquiti Unifi Wave 2 Dual band 802.11 AC AP 4X4 MIMO dual Gigabit 574,00 €
Ubiquiti UVC G3 LED Range Extender voor de Unifi 3
Ubiquiti UVC G3 LED Range Extender voor de Unifi 3 149,00 €
Ubiquiti UniFi AP AC PRO versie-2 802.11 AC Dual Radio Access Point
Ubiquiti UniFi AP AC PRO versie-2 802.11 AC Dual Radio Access Point 259,00 €
Miljard Bipac8700Vax Triple-WAN draadloze 1600Mbps modem/router
Miljard Bipac8700Vax Triple-WAN draadloze 1600Mbps modem/router 289,00 €
TP Link draadloze dual band router 750 Mbps
TP Link draadloze dual band router 750 Mbps 69,00 €
NetComm NTC-140-02 industriële 4G-router
NetComm NTC-140-02 industriële 4G-router 674,00 €
TP Link Ac1200 draadloze VDSL ADSL modem router
TP Link Ac1200 draadloze VDSL ADSL modem router 119,00 €
TP-Link Archer Vr600V Ac1600 1600Mbps Dual Band draadloze Gigabit VoIP
TP-Link Archer Vr600V Ac1600 1600Mbps Dual Band draadloze Gigabit VoIP 209,00 €
TP-Link Gigabit SFP MiniGBIC Module, Single Mode, LC-interface
TP-Link Gigabit SFP MiniGBIC Module, Single Mode, LC-interface 54,00 €
Ubiquiti U Fiber SFP multi-modus module 1G 2-pack
Ubiquiti U Fiber SFP multi-modus module 1G 2-pack 47,95 €
TP-LINK Archer T6E-AC1300 draadloze dual band PCI Express adapter
TP-LINK Archer T6E-AC1300 draadloze dual band PCI Express adapter 84,00 €
Ubiquiti U Fiber SFP + multi-mode module 10G 2-pack
Ubiquiti U Fiber SFP + multi-mode module 10G 2-pack 84,00 €
TP-Link TL-Wr802N N300 draadloze N nano router 802.11 BGN
TP-Link TL-Wr802N N300 draadloze N nano router 802.11 BGN 40,95 €
Ubiquiti rocket M5 5Ghz 802.11 N WiFi AP
Ubiquiti rocket M5 5Ghz 802.11 N WiFi AP 149,00 €
TL-MR3420 300Mbps draadloze N 3G/4G router
TL-MR3420 300Mbps draadloze N 3G/4G router 54,00 €
TP-Link TL-R600Vpn Gigabit breedband VPN router
TP-Link TL-R600Vpn Gigabit breedband VPN router 104,00 €
Dlink Dwr921 4G Lte Router
Dlink Dwr921 4G Lte Router 249,00 €
Ubiquiti Unifi iw HD in de muur Wave2 mu MIMO Enterprise Access Point
Ubiquiti Unifi iw HD in de muur Wave2 mu MIMO Enterprise Access Point 309,00 €
Ubiquiti AirMax inline Poe Access Point station
Ubiquiti AirMax inline Poe Access Point station 54,00 €
TP-Link CPE510 5GHz 300Mbps 13dBi buiten CPE
TP-Link CPE510 5GHz 300Mbps 13dBi buiten CPE 104,00 €
TP-LINK MR6400 300Mbps draadloze N 4G LTE router
TP-LINK MR6400 300Mbps draadloze N 4G LTE router 189,00 €
TP-LINK TL-MR3020 Wi-Fi-router 2,4 GHz 150 Mbps Korting
TP-LINK TL-MR3020 Wi-Fi-router 2,4 GHz 150 Mbps 29,23 € 27,21 €
TP-Link TL-WPA8630P AV1300 1300Mbps 3-poorts Gigabit
TP-Link TL-WPA8630P AV1300 1300Mbps 3-poorts Gigabit 139,00 €
TP-Link Archer MR400, AC1350 draadloze dual band 4G LTE router
TP-Link Archer MR400, AC1350 draadloze dual band 4G LTE router 229,00 €
Netgear Plw1000 Powerline WiFi-bundel 1000
Netgear Plw1000 Powerline WiFi-bundel 1000 229,00 €
TP-Link Archer C20 AC750 draadloze dual-band router
TP-Link Archer C20 AC750 draadloze dual-band router 64,00 €
Mirascreen-tv
Mirascreen-tv 32,99 €
Mini Repeater
Mini Repeater 76,89 €
Wifi Repeater
Wifi Repeater 83,99 €
Elari I Smartwifi Router 4g
Elari I Smartwifi Router 4g 141,90 €
Verfijn